ILona daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się ILona i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam, posiadam tytuł licencjata z języka angielskiego. skonczy?am kolegium nauczycielskie. chętnie udzielę korepetycji (materiał biezłcy, tok indywidualny, odrabianie zadań). jestem osoba sympatyczna, spokojna, wymagaj?c?. Posiadam doświadczenie w nauczaniu w szkole jak i rozniez udzielaniu lekcji prywatnych czy przygotowyweaniu do egzaminów. proszę o kontakt prze e-mail.

Następna oferta

Poprzednia oferta