Joanna daje korepetycje z chemii w Poznaniu


Poznań: chemia

Witam,
nazywam się Joanna i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Poznań, Ratajczaka 13/9. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z chemii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam! Mam na imię Joanna. Jestem studentką chemii i z miłą chęcią udzielę korepetycji z chemii z zakresu gimnazjalnego i szkoły średniej. Pomogę w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego (tu: nie tylko z chemii ale także z matematyki i fizyki), egzaminu bardzo ważnego gdyż wp?ywa on na wybór dalszej drogi edukacji, a także pomogę w przygotowaniu do egzaminu maturalnego. Praca będzie polegać na rzetelnym opracowywaniu materiału bieżącego jak i również robieniu wielu zadań dodatkowych, których zadaniem będzie utrwalenie dotychczas zdobytej wiedzy jak i jej pog??bianie. Gwarantuję miła współprace :)

Następna oferta

Poprzednia oferta