Katarzyna Ciołka daje korepetycje z języka angielskiego w Chorzowie


Chorzów: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna Ciołka i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Chorzowie (województwo śląskie), a dokładnie: Katowice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

mgr filologii angielskiej, egzaminator maturalny, staż pracy w liceum ogólnokształcącym 11 lat, w ramach zajęć proponuję zajęcia tradycyjne z podręcznikami i repetytoriami jak również lekcje oparte na filmach edukacyjnych. Dysponuję duża bazę materiałów edukacyjnych.

Następna oferta

Poprzednia oferta