Hanna daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Hanna i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Piaseczno. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem nauczycielką matematyki w szkole podstawowej i gimnazjum. Udzielam korepetycji z matematyki w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz szkoły średniej.

Oferuję pomoc w nauce, odrabianiu prac domowych, nadrabianiu zaległości, rozwiązywaniu zadań, przygotowaniu do prac klasowych, kartkówek itp. a także przygotowuję do egzaminów po szkole podstawowej, egzaminu gimnazjalnego oraz matury.

Posiadam własne materiały dydaktyczne: książki, zbiory zadań, tablice matematyczne, testy egzaminacyjne, propozycje sprawdzianów. Przygotowuję również zadania zgodnie z indywidualnymi potrzebami ucznia.

Lekcje odbywają się u mnie(przy Auchan, ul. Pu?awska).

Koszt: 40 zł/ 60 min

Kontakt: hanna.w@wp.pl
507 34 66 35

Następna oferta

Poprzednia oferta