Magda daje korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu


Poznań: język niemiecki

Witam,
nazywam się Magda i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku, soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka 2. roku na UAM w Poznaniu chętnie udzieli korepetycji z języka niemieckiego. Przygotuję do matury, testów gimnazjalnych... Oferuję pomoc w pisaniu wypracowań i prac domowych. Zapraszam wszystkich tych, którzy mają jakiekolwiek problemy z niemieckiego oraz tych, którzy lubię ten język. Gwarantuję miłą atmosferę, ciekawe materiały oraz szybkie rezultaty nauki. Zapraszam serdecznie!

Następna oferta

Poprzednia oferta