Katarzyna Kirkowska daje korepetycje z języka angielskiego w Grodzisku Mazowieckim


Grodzisk Mazowiecki: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna Kirkowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Grodzisku Mazowieckim (województwo mazowieckie), a dokładnie: Milanówek, Błonie, Pruszków, Jaktorów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

KOREPETYCJE NA KAŻDYM POZIOMIE
MATURA - FACHOWO I SOLIDNIE.
PRZYJAZNE PODEJŚCIE DO UCZNIA
BARDZO DOBRE WYNIKI PRACY
Jestem nauczycielem dyplomowanym, od 15 lat udzielam korepetycji. Przygotowuję do sprawdzianów oraz egzaminów gimnazjalnych i maturalnych. Pomagam w pisaniu wszelkiego rodzaju prac. Zapewniam materiały do nauki.

Następna oferta

Poprzednia oferta