Kinga daje korepetycje z matematyki w Katowicach


Katowice: matematyka

Witam,
nazywam się Kinga i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie), a dokładnie: Giszowiec. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

STUDENTKA PEDAGOGIKII CHĘTNIE UDZIELI KOREPETYCJI.

Jeśli masz problem z matematyką, to zapraszam na dodatkowe lekcje, które mam nadziej?, że ci ją przybli??. Gwarantuję lekcj? w miłej, bezstresowej atmosferze. Razem odrobimy zadania domowe i przygotujemy się solidnie, sumiennie do sprawdzianów, klasówek, kartkówek.

Masz szanse wybra?! Pierwsza lekcja (godzina zegarowa) za darmo, byś mógł oceni? czy to jak tłumaczę jest dla Ciebie jasny, zrozumiały.
Proponuje pracę na swoich materiałach lub na Twojej ksi??ce programowej.

Bli?ej o mnie:
Studiuje pedagogik? w Kolegium Nauczycielskim, gdzie od pierwszego dnia jesteśmy przygotowywani do pracy teoretycznej i praktycznej z dziećmi. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, korepetycje zaczęłam od udzielania ich młodszym kolegom, którzy zach?cili mnie to udzielania lekcji prywatnych.

Następna oferta

Poprzednia oferta