Tomek daje korepetycje z matematyki w Krakowie


Kraków: matematyka

Witam,
nazywam się Tomek i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Witam,

Jestem studentem trzeciego roku matematyki (i pierwszego roku informatyki). Obydwa kierunki studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim, dziennie, na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ.

Korepetycji udzielam od kilku lat, więc mam do?? duże doświadczenie. Posiadam wiele swoich materiałów, którymi chętnie się dziel? z osobami, z którymi pracuję.

Oferuję zwyczajne korepetycje - zakres: gimnazjum, liceum, studia. Pomagam w przygotowaniach do kartkówek, klasówek, matury, egzaminów, kolokwiów, w rozwiązywaniu prac domowych itp.

Mogę również pomóc w przygotowaniach do Olimiady Matematycznej (w której sam bra?em udzia?) oraz innych konkursów matematycznych.

Od osoby, z którą realizuje dany materiał oczekuję cho? minimalnego zaanga?owania - to jest najważniejsze. Jeśli ww. zaangażowanie wyst?pi, to i na efekty nie trzeba będzie długo czekać, jestem pewien. Poza tym uczę się ze mną można się przekona?, że matematyka to naprawde pi?kna dziedzina nauki - sam to wiem od wielu, wielu lat.:-)

Korepetycji mogę udzielać u siebie bądź też mogę dojecha? w praktycznie dowolne miejsce Krakówa.

Chętnie zajme się regularnym przygotowaniem ucznia do matury, ktora zbliza się wielkimi krokami.

Cena to 25-30 zł/h, zależy ona od ilości godzin, w niektorych przypadkach miejsca etc., więc wszystko jest do uzgodnienia.

Serdecznie zapraszam.

Dane kontaktowe:
Mail: lothar01@gmail.com
GG: 4466557
Tel.: 889707181

Następna oferta

Poprzednia oferta