Anna daje korepetycje z języka włoskiego w Bytomiu


Bytom: język włoski

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką języka włoskiego. Korepetycji udzielam w Bytomiu (województwo śląskie), a dokładnie: okolice Bytomia, Czeladź, Sosnowiec. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka włoskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką IV roku filologi włoskiej na Uniwersytecie Śląskim, pracuję dla biura tłumaczeń w B?dzinie oraz we Włoszech w okresie wakacyjnym i świątecznym. Chętnie udzielę korepetycji z języka włoskiego u mnie w Bytomiu lub dojad? do klienta (Sosnowięc, Siemianowice, Piekary śląskie, Czeladź, inne okolice Bytomia). Pomogę w pisaniu prac jak i tłumaczeniu dokumentów. Nauk? dostosuję do wymaga? klienta. Vi invito!

Następna oferta

Poprzednia oferta