Adam Bruckner daje korepetycje z matematyki w Katowicach


Katowice: matematyka

Witam,
nazywam się Adam Bruckner i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku,
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem studentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach na kierunku Automatyka i Robotyka. Pomimo niedługiego sta?u posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji najczęściej rówieśnikom lub osobom młodszym. Jestem cierpliwy a każdy sukces uczonej osoby traktuję jako swój sukces więc zawsze staram się dać z siebie maksimum aby przekazać możliwie dużą ilość wiedzy w sposób logiczny, uporzłdkowany a przede wszystkim zrozumiały. Cena: w domu ucznia na terenie Katowic 25zł, w moim domu na o?. Tysięclecia 20 zł za godzinę zegarową. Pierwsza lekcja próbna oczywiście za darmo. tel: 692122468, gg: 1414206, e-mail: havker@go2.pl.

Następna oferta

Poprzednia oferta