Aleksandra daje korepetycje z języka niemieckiego w Krakowie


Kraków: język niemiecki

Witam,
nazywam się Aleksandra i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki


Mgr filologii germańskiej UJ, doświadczona lektorka szkół językowych po d?u?szym pobycie w Niemczech udzieli korepetycji na każdym poziomie zaawansowania. Przygotowanie do matury, egzaminów językowych, konwersacje. Na zajęciach wykorzystuj? nowoczesne metody i materiały (film, literatura, podręczniki). Uczę języka metodę komunikatywną, aby moi kursanci byli w stanie pos?ugiwa? się nim w każdej sytuacji. Posiadam wiedzę i materiały z zakresu języka biznesowego.

Lekcje mogę się odbywać także w wakacje.
Lokalizacja: os. Podwawelskie (okolice Kapelanki i Ronda Grunwaldzkiego)

kontakt: mailto:lekcje.niemiecki@gmail.com

cena: 35 zł/60 min, 50 zł/90 minut

ZAPRASZAM SERDECZNIE

Następna oferta

Poprzednia oferta