John daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się John i jestem native speakerem oraz korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie studiów. Przygotowuję również maturzystów do studiów. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 59 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

TalkEnglishTraining Indiwidualne Lekcje Prowadzone Przez Native Speakerów

Jeste?my native speakerami języka angielskiego z kwalifikacjami pedagogicznymi oraz długoletnim doświadczeniem zawodowym.

Czy chciałbyś posiada? swojego osobistego lektora języka angielskiego? Czy może chciałbyś uczyć się poprzez internet -video konferencje?

A może chciałbyś się nauczyć języka angielskiego w 1/4 ilości czasu wymaganego w regularnych zajęciach szkół językowych?

Nasze lekcje oparte są na wysokiej jakości technikach nauczania i zaawansowanych materiałach. Ceny za zajęcia są jednak konkurencyjne (od 69 PLN za lekcje indiwidualne z dojazdem do klienta i 49 pln za godzinę za lekcje przez internet.)

Zadzwoń pod 022 300 1465
Więcej informacji można uzyskać pod www.talkenglishtraining.homestead.com

Następna oferta

Poprzednia oferta