Katarzyna Hyzy daje korepetycje z języka angielskiego w Kielcach


Kielce: język angielski

Witam,
nazywam się Katarzyna Hyzy i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Kielcach (województwo świętokrzyskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Tlen: kasiah2@tlen.pl
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Korepetycje, prywatne lekcje angielskiego, przygotowania do matury, doraźna pomoc, zajęcia indywidualne lub grupach 2,3- osobowych.
Zajęcia prowadzę od 12 lat, doświadczenie zdobywa?am w Anglii, Irlandii i USA. Gwarantuję miłą i przyjazną atmosferę, własne materiały a także pomoc w wyjazdach edukacyjno-zarobkowych za granicą (kursy językowe za granicą, programy Au Pair, Work and Travel itp.).
Zajęcia odbywają się w centrum Kielc (ul. Bodzenty?ska)- 30 zł/60 min.; lub w domu ucznia- 35 zł/60 min.
Przy nauce powyżej 2 godzin tygodniowo lub w grupie 2,3- osobowej RABATY!

Następna oferta

Poprzednia oferta