Natalia daje korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie


Warszawa: język rosyjski

Witam,
nazywam się Natalia i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: S?użew. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką wydziału Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Konkretnie studiuję na 3 roku Europeistyki Wschodniosłowiańskiej. Korepetycjami zajmuję się 3 lata. Chętnie udzielę korepetycji z języka rosyjskiego, który jest moją specjalizacj?.
Zajęcia prowadzę z dziećmi w wieku przedszkolnym, ale i również z młodzieżą z gimnazjum i liceum. Mile widziane są osoby, które przygotowuję się do matury z rosyjskiego jak i ci, którzy chcą podszkoli? swój język. W szczególności zapraszam uczniów dopiero zaczynaj?cych nauką rosyjskiego.
Najchętniej poprowadzę lekcje w języku rosyjskim, kładę duży nacisk zwłaszcza na konwersacje. Gwarantuje skuteczność nauki w bezstresowej atmosferze. Proponuję jednorazowe zajęcia jak i regularne lekcje. Nauczę rosyjskiego nawet stó?!
Oferuję zajęcia u mnie w domu (S?u?ew). Cena za lekcj? 35 zł / 60 min.
Serdecznie zapraszam! Kontakt: 664 954 675, ceres.nat@gmail.com

Następna oferta

Poprzednia oferta