Monika Helak daje korepetycje z języka polskiego w Poznaniu


Poznań: język polski

Witam,
nazywam się Monika Helak i jestem korepetytorką języka polskiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka polskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK××TAKTAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype jedyna_prawdziwa_qnegunda
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jeśli masz kłopoty z interpretację tekstów, szłifowaniem wypracowań pod wzgl?dem formalnym, pisaniem tekstów różnego rodzaju (od dyktand aż po eseje), mogę Ci pomóc! Odpytuj? z faktografii, sprawdzam napisane przez Ciebie teksty, pomagam w pisaniu wypracowań, tłumaczę zawiłości gramatyczne oraz interpretacyjne...

Jestem finalistk? Olimpiady Literatury i Języka Polskiego oraz wielokrotn? laureatką ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów literackich. Uczę się w klasie o profilu humanistycznym w I LO im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, jestem więc na bieżąco z programem szkolnym.

Udzielam korepetycji najchętniej u ucznia; najwięcej czasu mam w poniedziałki, czwartki oraz pi?tki. Mieszkam w rejonie Nowego Miasta, ale dojazdy w obrębie Poznania nie są dla mnie problemem.

Następna oferta

Poprzednia oferta