Andrzej daje korepetycje z matematyki w Poznaniu


Poznań: matematyka

Witam,
nazywam się Andrzej i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student IV roku Inżynierii Procesów Chemicznych, jeden z najlepszych na Politechnice, udzieli korepetycji z Matematyki i Chemii na każdym poziomie oraz z Fizyki na poziomie gimnazjum i szkoły średniej, ze wszystkich tych przedmiotów prowadzę również przygotowania do matury. Posiadam 5 letnie doświadczenie, moi uczniowie świetnie radzą sobie ze wszelkiego rodzaju egzaminami, sprawdzianami i testami. Maturzy?ci dostaj? się na wymarzone kierunki, a osoby mające duże problemy z nauką, robić ogromne postępy. Zapewniam miłą i przyjazną atmosferę, nie na?miewam się z zaległości i braków ale pomagam je nadrobi?, każdego ucznia traktuję indywidualnie.
cena za godzinę: 30 zł
telefon: 513 127 121

Następna oferta

Poprzednia oferta