Julita daje korepetycje z matematyki w Gdańsku


Gdańsk: matematyka

Witam,
nazywam się Julita i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Gdańsku (województwo pomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witaj! Jeśli zadania matematyczne stanowi? dla ciebie trudno??, nie radzisz sobie z podstawowymi poj?ciami i poszerzenie swojej ścisłej wiedzy stanowi dla Ciebie katorg? dobrze trafiłeś. Jestem studentką III roku Politechniki Gdańskiej i bardzo chętnie, rzeczowo i obrazowo pomogę Ci zrozumieć trudne dla ciebie zagadnienia. Zapraszam w szczególności uczniów z klas podstawowych, gimnazjalnych i licealnych.

Terminy spotkań są do uzgodnienia, a op?ata godzinowa wynosi 25zł. Jeśli masz jakiekolwiek w?tpliwo?ci, czekam na kontakt. Naprawdę warto!

Następna oferta

Poprzednia oferta