Krzysiek daje korepetycje z informatyki w Myślenicach


Myślenice: informatyka

Witam,
nazywam się Krzysiek i jestem korepetytorem informatyki. Korepetycji udzielam w Myślenicach (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Studiując informatyką i pracując jako informatyk (webdesigner - PHP XHTML CSS - zaawansowane strony www itp. Sieci komputerowe, Serwery itp., naprawa sprzłtu komputerowego, instalacja oprogramowa? itp.) umożliwi?y mi zdobycie rozłeg?ej i praktycznej wiedzy, którą chętnie się podziel? :)

Oferuję korepetycje z informatyki dla każdego. Pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek, testów i egzaminów na studiach. Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Dla osób dorosłych oferuję nauką obsługi komputera, podstawowych programów operacyjnych oraz ?atwego i bezpiecznego poruszania się po internecie, tworzenie stron internetowych.