Anna daje korepetycje z przyrody w Katowicach


Katowice: przyroda

Witam,
nazywam się Anna i jestem korepetytorką przyrody. Korepetycji udzielam w Katowicach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z przyrody.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka biologii udzieli korepetycji z przedmiotu przyroda w szkole podstawowej oraz biologia i chemia w gimnazjum; oferuję także pomoc w rozwiązywaniu zadań lub przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego z powyższych przedmiotów; 10-15 zł/ h; pierwsze zajęcia oceniaj?ce poziom wiedzy za darmo; os. Paderewskiego; mam na imię Ania-proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny