Ela Mikita daje korepetycje z języka hiszpańskiego w Warszawie


Warszawa: język hiszpański

Witam,
nazywam się Ela Mikita i jestem korepetytorką języka hiszpańskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka hiszpańskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Hola!
Chętnie udzielę korepetycji z języka hiszpańskiego uczniom ze szkół podstawowych, gimnazjum oraz liceum. Pomogę w odrobieniu lekcji, przygotowaniu do sprawdzianu, pisaniu prac, wytłumaczę trudniejsze zagadnienia. Chętnie pomogę także przy konwersacjach.
Wiedzł i doświadczenie zdobywa?am w Polsce oraz w licznych szkołach w Hiszpanii. Posiadam certyfikat Dele Intermedio, ponadto studiowałam rok na hiszpańskiej uczelni i odbywałam praktyki w Hiszpanii.
Kontakt: 607 450 660, dojazd do ucznia, cena do uzgodnienia!
Zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta