Paulina daje korepetycje z chemii w Lublinie


Lublin: chemia

Witam,
nazywam się Paulina i jestem korepetytorką chemii. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype stepciaa
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam. Jestem studentką farmacji z Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Nauka chemii może staż się przyjemnością :) Chętnie udzielę korepetycji z zakresu gimnazjum oraz liceum. Pomogę w nadrabianiu zaległości, nauce bieżącego materiału do kartkówek i klasówek oraz przygotowaniu do egzaminu maturalnego. Gwarantuję miła i bezstresową atmosferę podczas nauki :)

Następna oferta

Poprzednia oferta