Karolina Fatyga daje korepetycje z języka angielskiego w Tychach


Tychy: język angielski

Witam,
nazywam się Karolina Fatyga i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tychach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Korepetycje z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum. Oferuję pomoc w przygotowaniu do testów i egzaminów (po klasie 6, gimnazjalny, matura podstawowa, rozszerzona jak i dwujęzyczna), pomoc w pisaniu prac domowych, esejów, wypracowań, opracować, prezentacji itp. Mam 3 letnie doświadczenie. Udostępniam książki, posiadam bardzo dużo materiałów uzupełniających i pomocnych w nauce języka. Przystępnie tłumaczę wszystkie zagadnienia, rozpisuj? wszystko i kładę nacisk na praktyczn? stron? języka. Lekcje prowadzone w tempie ucznia, zadaję również dużo materiału do domu, tak żeby nauka byća efektywna. Oferuję lekcje w przyjaznej atmosferze, przeprowadzone w ciekawy sposób, dysponuję szerokim zakresem różnych materiałów i ćwiczeń.

Następna oferta

Poprzednia oferta