Gosia daje korepetycje z języka greckiego w Poznaniu


Poznań: język grecki

Witam,
nazywam się Gosia i jestem korepetytorką języka greckiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Kozieg?owy, Swarzędz, Strzeszyn Grecki, Prze?mierowo, Tarnowo Podgórne. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka greckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką filologi nowogreckiej. Swoj? mi?o?? do języka greckiego chciałabym przekazać wszystkim chętnym i tym najmłodszym i "trochę" starszym. W grecji mieszkałam rok(erazmus) dodatkowo byłam dwa razy na stypendium naukowym w Salonikach i Atenach. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji młodzieży gimnazjalnej. Posiadam wszelkie materiały. Na każdą lekcj? przygotowuję ksero- porcj? materiału. Lekcje urozmaicane są o gry, zabawy i piosenki. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt gonia07@poczta.onet.pl lub telefon 664 757 602 pozdrawiam γειι σις :)do widzenia :)

Następna oferta

Poprzednia oferta