Aneta daje korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie


Warszawa: język rosyjski

Witam,
nazywam się Aneta i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××××TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam serdecznie :) Jestem doświadczonym lektorem szkoły językowej, uczę również w gimnazjum. Zapraszam na lekcje JĘZYKA ROSYJSKIEG0!! Bez fa?szywej skromno?ci zapewniam, że atmosfera jest miła, a lekcje najwyższej jakości - co potwierdzaj? efekty jakie uzyskali moi dotychczasowi uczniowie:wszyscy świetnie wypadali na olimpiadach, dobrze zdali egzaminy maturalne i na TELC :) Zagro?eni ocenę ndst w niedługim czasie ją poprawili, a ci, co zaczynali od podstaw kontynuuj? w tej chwili nauką wykazuj?c się możliwością prowadzenia konwersacji w języku rosyjskim:-) POLECAM SIĘ ZATEM SZCZERZE :)

Następna oferta

Poprzednia oferta