Monika daje korepetycje z fizyki we Wrocławiu


Wrocław: fizyka

Witam,
nazywam się Monika i jestem korepetytorką fizyki. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: Orzechowa,gaj. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Doktorantka Instytutu Fizyki Pwr wytłumaczy skutecznie, bezstresowo i w dostępny sposób zawiłości fizyki. Moj? specjalnością jest matura rozszerzona. Na każde zajęcia ponad 50 zadań o zró?nicowanym stopniu trudności. Dodatkowo pokazy multimedialne trudniejszych zagadnień. Tłumaczenie zadań na zjawiskach zachodzęcych dooko?a nas. Zni?ka dla grup 2 i 3 osobowych!

Następna oferta

Poprzednia oferta