Kasia daje korepetycje z języka angielskiego w Otwocku


Otwock: język angielski

Witam,
nazywam się Kasia i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Otwocku (województwo mazowieckie), a dokładnie: Józefów. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języka Angielskiego oraz Katedry Języków Specjalistycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zarówno prywatnie jak i w szkołach językowych. Znajomość języka angielskiego szłifowa?am także podczas pobytu w Wielkiej Brytanii.

Prowadzę lekcje na wszystkich poziomach zaawansowania. Również konwersacje i zajęcia dla osób przygotowujących się do egzaminów Cambridge i matury. Możliwe również lekcje online.

Cena: 40 zł za 60 min (bez dojazdu)
50 zł za 60 min (z dojazdem)
W przypadku zajęć dla 2 lub więcej osób - zniżki!

Dla każdego ucznia opracowuj? indywidualny program nauczania dostosowany do jego potrzeb. Zapewniam różnorodne materiały dodatkowe, dzięki czemu lekcje są interesujące i motywujące do nauki. Wszystkie materiały są wliczone w cenę zajęć.
Miła i przyjazna atmosfera gwarantowana :)

Następna oferta