Barbara Wycisk daje korepetycje z języka rosyjskiego we Wrocławiu


Wrocław: język rosyjski

Witam,
nazywam się Barbara Wycisk i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam we Wrocławiu (województwo dolnośląskie), a dokładnie: O?awa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 28 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Magister filologii rosyjskiej z 7-letnim doświadczeniem w nauczaniu tego języka.
Udzielam korepetycji na wszystkich poziomach, także język biznesu. Skutecznie nauczę języka od samych podstaw. Chętnie prowadzę zajęcia również dla dzieci(przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum) - posiadam ciekawe materiały edukacyjne. Dodatkowo: szybkie przepisywanie tekstów rosyjskoj?zycznych (np. prace magisterskie, doktoranckie, referaty). Zachęcam do nauki.
Lekcje: w domu ucznia, u korepetytora (Siechnice) lub w dowolnym ustalonym miejscu, także Skype. Cena za lekcje: dorośli: 28 zł/60 min, dzieci: 15 zł/30 min. Cena za stron? przepisanego tekstu (1800znaków): maszynopis: 2,50 zł. R?kopis: 3,50 zł.
Tel. 609 190 678. e-mail: wyciskbarbara@gmail.com

Następna oferta

Poprzednia oferta