Justyna daje korepetycje z matematyki w Szczecinie


Szczecin: matematyka

Witam,
nazywam się Justyna i jestem korepetytorką matematyki. Korepetycji udzielam w Szczecinie (województwo zachodniopomorskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Chętnie udzielę korepetycji z przedmiotów ścisłych młodzieży szkolnej (matematyka, chemia). Przygotowuję uczniów do testów kompetencji, egzaminów poprawkowych oraz pomagam pisać prace zaliczeniowe. Mam doświadczenie w pomaganiu najmłodszym uczniom w bieżącej nauce. Łatwo nawiązuję kontakty z dziećmi, a zajęcia odbywają się w miłej, bezstresowej atmosferze. Post?py w nauce gwarantuję stawiane przeze mnie wysokie wymagania oraz znajomość programu nauczania w całym przekroju. Podczas prowadzenia długotrwa?ych zajęć wyrównawczych zadaję dużo zadań domowych co podnosi skuteczność nauki.

Następna oferta

Poprzednia oferta