Łukasz Półchłopek daje korepetycje z chemii w Krakowie


Kraków: chemia

Witam,
nazywam się Łukasz Półchłopek i jestem korepetytorem chemii. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 15 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
×××TAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Cześć!! Jestem studentem chemii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jeśli masz problemy z tym przedmiotem nie tylko mogę Ci pomóc w jego zrozumieniu, ale również pomogę Ci go polubię. Sam dwa lata temu zdawałem now? maturę z chemii, więc wiem na czym ona polega i jak najlepiej się do niej przygotować. Zapewniam rzetelne przygotowanie do wszelkich sprawdzianów. Zapraszam

Następna oferta

Poprzednia oferta