Alena daje korepetycje z języka rosyjskiego w Warszawie


Warszawa: język rosyjski

Witam,
nazywam się Alena i jestem korepetytorką języka rosyjskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Pole Mokotowsie. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka rosyjskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Native speaker udzieli korepetycji z języka rosyjskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do sprawdzianów, egzaminów, a także w bieżących lekcjach. Zapewniam miłą atmosferę oraz jestem osobom, która w prosty sposób potrafi przekazać wiedzę. Lekcje prowadzone są wyłącznie w języku rosyjskim (będę nastawione na konwersacje co pozwoli naby? umiejątno?? swobodnego komunikowania się w tym języku i znacznie wzbogaci? zasób leksykalny). Struktury gramatyczne będę u?ywane w praktyce i obja?niane na konkretnych przyk?adach. Stylistyka wypowiedzi będzie sprawdzana i korygowana podczas rozmowy oraz na podstawie wypracowań domowych ;))

Następna oferta

Poprzednia oferta