Łukasz B. daje korepetycje z fizyki w Poznaniu


Poznań: fizyka

Witam,
nazywam się Łukasz B. i jestem korepetytorem fizyki. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie), a dokładnie: Dzielnica zamieszkania: Grunwald, Osiedle Bajkowe (w pobliżu lotniska).. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z fizyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK××TAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Jestem uczniem klasy maturalnej, finalist? wojewódzkiego konkursu fizycznego dla gimnazjów. Oferuję przygotowanie do sprawdzianów, testu gimnazjalnego, także pomoc w odrabianiu zadań domowych. Mam prawie dwuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z chemii i z fizyki, najczęściej rówieśnikom. Dysponuję dużą ilośći? pomocy edukacyjnych na poziomie gimnazjum i liceum. W przypadku pytań - proszę dzwońi?. Przed spotkaniem sugeruj? podanie tematu, co pozwoli mi zorganizowa? korepetycje tak, aby ?adna minuta nie byća stracona. W przypadku zajęć u korepetytora poczłstunek - herbata i ciastka gratis :). Oferuję także pomoc z chemii, matematyki, języka angielskiego i francuskiego na poziomach do B1.

Następna oferta

Poprzednia oferta