Karolina daje korepetycje z języka angielskiego w Krakowie


Kraków: język angielski

Witam,
nazywam się Karolina i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype karakropka.
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem tegoroczną maturzystk?, absolwentką klasy biologiczno-chemicznej w II Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie. Od dziecka (7 lat) co roku wyjeżdżam do Anglii na kursy językowe dzięki czemu zdoby?am potrzebny akcent i fleksyjno?? językową. Posiadam egzamin IELTS zdany na poziom 6.5 i FCE zdany na A. Udzielę korepetycji dla uczniów szkól gimnazjalnych i liceum oraz szkoły podstawowej. Pe?ne przygotowanie do matury i innych egzaminów z języka angielskiego. Oferuje również pisanie prac. Wiecej informacji pod numerem telefonu:600734605

Następna oferta

Poprzednia oferta