Edun Gdynia daje korepetycje z biologii w Gdyni


Gdynia: biologia

Witam,
nazywam się Edun Gdynia i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie), a dokładnie: Gdynia, Śródmieście, online. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 14 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Czy Twoje dziecko ma problemy w szkole? Czy Twoje dziecko dostaje same jedynki mimo tego, że sp?dza czas nad ksi??kami? A może wr?cz przeciwnie, Twoje dziecko jest bardzo zdolne i chce poszerzyć swoje horyzonty? Czy szukasz kogoś, kto przygotuje Twoje dziecko do matury? Jeżeli na które? z tych pytań odpowiedzia?e? TAK zgłoś się do EDUN korepetycje Gdynia, a pomożemy rozwiązać problemy edukacyjne na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum (także przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym) oraz wybra? odpowiedni? ofert? dopasowan? do Twoich indywidualnych potrzeb. By Poznań konkretn? ofert? dotyczłc? danego przedmiotu – zapraszamy zadzwoń 792611625 lub napisz do nas na adres: gdynia@edun.pl edun.pl/oddzial-gdynia

Następna oferta