Emil daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Emil i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Targówek. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 45 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, środy, czwartku, soboty.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×××TAK×TAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Telefon komórkowy:
  • Skype: Skype ayers11
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

10 lat doświadczenia w nauczaniu języka ang. między innymi w szkołach podstawowych, gimnazjum, liceach oraz szkołach prywatnych. Miła atmosfera i nacisk na komunikację językową. Dostosowanie metod do potrzeb ucznia. Udzielam lekcji na poziomie upper-intermediate i wyżej. Zapraszam maturzystów, osoby przygotowujące się do egzaminów Cambridge oraz Olimpiady Języka Angielskiego, lub inne osoby, które chcą podnieść swoje umiejętności językowe. Wykonuje też tłumaczenia.

Następna oferta

Poprzednia oferta