Andrzej daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Andrzej i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć)
PnWtŚrCzPtSoNd
××TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Przygotowanie do Nowej Matury przez kompetentnego studenta SGH. Rozwiązywanie arkuszy maturalnych, analiza modeli rozwiązać. W ramach zajęć bezpłatne kserowanie zadań z podręczników przygotowujących do matury ("Matura na 100%", "Maturalnie, że zdasz", Matura 2007 wyd. Operon, itd.)Dodatkowo darmowe konsultacje przez internet. 1 osoba 60 min. 25zł, 2 osoby- 40 zł. Zajęcia odbywają się u mnie w mieszkaniu (Centrum). Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji (obecnie przygotowuję do matury 4 osoby).

Następna oferta

Poprzednia oferta