Marcin Kraszewski daje korepetycje z biologii w Warszawie


Warszawa: biologia

Witam,
nazywam się Marcin Kraszewski i jestem korepetytorem biologii. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student 3 roku Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, dwukrotny finalista etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą (przewodnik wystaw "Mózg", "Odkrywanie czasu", "Comunico ergo sum" w PKiN), kwalifikacje pedagogiczne (blok pedagogiczny w ramach studiów). Praktyka w liceum ogólnokształcącym (lekcje biologii).

Następna oferta

Poprzednia oferta