Zbigniew Rostkowski daje korepetycje z matematyki w Warszawie


Warszawa: matematyka

Witam,
nazywam się Zbigniew Rostkowski i jestem korepetytorem matematyki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z matematyki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 40 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Trener matematyki. Doświadczenie zawodowe 38 lat (wiek 55 lat). Zakres szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia. Proponuję: - każdą formę pomocy uczniowi, nadrabianie zaległości, przygotowanie do klasówek, testów, matur, egzaminów na studia, egzaminów komisyjnych, pomoc w pracach wakacyjnych; - treningi matematyczne podnoszące wiedzę matematyczną i sprawność w rozwiązywaniu zadań; - zajęcia indywidualne, dwuosobowe, trzyosobowe; - dojazd do ucznia, uczniów.

Następna oferta

Poprzednia oferta