Dominika daje korepetycje z języka angielskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim


Ostrowiec Świętokrzyski: język angielski

Witam,
nazywam się Dominika i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Ostrowcu Świętokrzyskim (województwo świętokrzyskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz soboty i niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAK××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem magistrem filologii angielskiej i nauczycielem języka angielskiego. Uczę dzieci i młodzież w przedziale szkolnym podstawówka - liceum/technikum. Mam spore doświadczenie w pracy z maturzystami i przygotowaniami do matury (poziom podstawowy i rozszerzony) jak również w przygotowaniach do innych egzaminów lub bieżącym powtarzaniu materiału. K?ad? duży nacisk na słownictwo i konwersacj? z jednoczesn? gruntown? powtórkę gramatyki. Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych!

Poprzednia oferta