Grzegorz daje korepetycje z języka angielskiego w Tychach


Tychy: język angielski

Witam,
nazywam się Grzegorz i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Tychach (województwo śląskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

One for One to grupa ludzi tworzłca firm? językową. Zajmujemy się: szkoleniem, uczeniem oraz tłumaczeniem. Naszł misj? jest niesienie kompleksowej opieki w zakresie języka angielskiego. Prowadzimy nauką w domu ucznia, uk?adajęc indywidualne szkolenia, uczę efektywnie i przyjemnie, szanuj?c czas. Nasi klienci to zarówno aktywni emeryci, dorośli jak i młodzież szkolna. Szczególnie wa?n? dla nas grup? są dzieci, które potrzebują szczególnej opieki w pierwszym kontakcie z językiem. Wspó?pracujemy także z dużymi firmami dla których wykonujemy tłumaczenia.

Następna oferta

Poprzednia oferta