Michał Tomaszewski daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Michał Tomaszewski i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Bemowo, Centrum; Latchorzew, Babice. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 50 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, piątku, niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
×TAKTAKTAK×TAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Chc? uczyć ludzi, którzy chcą się uczyć. Dlatego też udzielam wyłącznie lekcji, a nie korepetycji. Dlaczegoś Bo sprawia mi ogromn? frajd?, gdy ktoś wynosi wiedzę z moich zajęć i przera?a, jeśli po 20 zajęciach nie może zapami?ta?, że w 3. os. l.p w "present simple" dodajemy "s". Got my point? :)

11 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych. Mgr Lingwistyki Stosowanej studiów dziennych UW (ang i fr). Praca w zawodzie tłumacza w pełnym wymiarze godzin.

Następna oferta

Poprzednia oferta