Adrian daje korepetycje z języka niemieckiego w Krakowie


Kraków: język niemiecki

Witam,
nazywam się Adrian i jestem korepetytorem języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: okolice Krakowa. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu.
Cena do uzgodnienia, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Korepetycje z niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkoła podstawowa, gimnazjum, matura, certyfikaty, konwersacje. Efektywna nauka i szybkie postępy. Bez presji - nauka w przyjaznej atmosferze, dostosowanej do możliwości ucznia. Udziela młody nauczyciel po germanistyce na UJ, z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji. Wszelkie materiały do nauki oraz dojazd do ucznia (Kraków i okolice) gratis. Cena: ok. 30 zł/lekcja. Tel. 515-238-035, 662-749-898. E-mail: niemiecki-Kraków@o2.pl

Następna oferta

Poprzednia oferta