Przemek daje korepetycje z języka angielskiego w Lublinie


Lublin: język angielski

Witam,
nazywam się Przemek i jestem korepetytorem języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Lublinie (województwo lubelskie), a dokładnie: całe miasto. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 20 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Mężczyzna Mężczyzna

Dodatkowe uwagi od korepetytora

Student III roku Lingwistyki stosowanej udzieli korepetycji z języka angielskiego na wszystkich poziomach zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Konwersacje, przygotowanie do matury, egzaminów, nauka języka przed wyjazdem zagranicznym. Przyjazna atmosfera pracy. Zapewniam różnorodne materiały ćwiczeniowe. Mam doświadczenie w pracy z uczniami w różnym wieku.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Następna oferta

Poprzednia oferta