Sylwia Roguz daje korepetycje z biologii w Łodzi


Łódź: biologia

Witam,
nazywam się Sylwia Roguz i jestem korepetytorką biologii. Korepetycji udzielam w Łodzi (województwo łódzkie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z biologii.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka medycyny, dwukrotna finalistka olimpiady biologicznej oferuje efektywna współprace przy dogodnych warunkach cenowych. Zapewniam wszelkie pomocnicze materiały dydaktyczne. Mam osiągnięcia w nauce(prace naukowe) oraz sukcesy uczniów w zdawalnosci na studia medyczne. Potrafie dostosowa? wymagania w zależności od potrzeb, spotkania prowadzone są w miłej atmosferze sprzyjającej przyswajaniu wiedzy. Zachęcam :)

Następna oferta

Poprzednia oferta