Aneta daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Aneta i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Wesoła, Rembertów, Marysin, Praga P?d, Centrum. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 35 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem absolwentką studiów filologicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam certificaty: First Certificate in English i Certificate in Advanced English. Sp?dziśam 5 miesięcy w USA. Posiadam doświadczenie w nauczaniu języków obcych gdyż uczę od 5 lat. W nauczaniu kładę nacisk zarówno na gramatykę jak i swobod? w wypowiadaniu się. U?ywam własnych materiałów wyselekcjonowanych do potrzeb i predyspozycji ucznia.

Następna oferta

Poprzednia oferta