Marlena daje korepetycje z historii sztuki w Warszawie


Warszawa: historia sztuki

Witam,
nazywam się Marlena i jestem korepetytorką historii sztuki. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z historii sztuki.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Studentka Historii Sztuki Uniwersytetu Warszawskiego pomoże w przygotowaniach do matury, egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe, a także każdemu kto chce pog??bi? lub zdoby? wiedzę z historii sztuki. W?asne materiały (testy, ilustracje, prezentacje multimedialne, slajdy)Dostosowanie programu zajęć do potrzeb ucznia. Wyj?cia na wystawy i bieżące informacje na temat wa?niejszych wydarze? kulturalnych.

Następna oferta

Poprzednia oferta