Wiktoria daje korepetycje z języka angielskiego w Warszawie


Warszawa: język angielski

Witam,
nazywam się Wiktoria i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Warszawie (województwo mazowieckie), a dokładnie: Warszawa, Falenica, Otwock, Jozefow,. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę we wszystkie dni tygodnia, bez wyjątku.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Udzielę korepetycji z języka angielskiego dzieciom, uczniom szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz dorosłym do poziomu średnio zaawansowanego (przygotowanie do matury, pomoc przy pisaniu prac, przy nauce do sprawdzianów) Wlasnie wróci?am ze Stanow gdzie uczyłam się i pracowałam prawie rok.
Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi więc jeśli chcecie poprawić poziom angielskiego swojego dziecka to koniecznie zadzwońcie.
Lekcji mogę udzielać albo u siebie w domu(Józefów k. Otwocka) albo dojeżdżać do ucznia(Warszawa i okolice, Falenica, Otwock)
Wiktoria-509200921

Następna oferta

Poprzednia oferta