Ewelina Bosak daje korepetycje z języka francuskiego w Krakowie


Kraków: język francuski

Witam,
nazywam się Ewelina Bosak i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz niedzieli.
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAKTAKTAK×

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Serdecznie zapraszam na lekcje języka francuskiego! Udzielam ich na wszystkich poziomach począwszy od małych dzieci, młodzież oraz dorosłych. Jeżeli potrzebujesz korepetycji, przygotować się do egzaminu lub po prostu uczęszcza? na kurs języka francuskiego zgłoś się do mnie. Jestem absolwentką romanistyki, moje zajęcia sa urozmaicone. Jestem wymagaj?ca dla siebie w przygotowaniu do zajęć ale także dla ucznia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Następna oferta

Poprzednia oferta