Małgorzata Szkaradek daje korepetycje z języka francuskiego w Krakowie


Kraków: język francuski

Witam,
nazywam się Małgorzata Szkaradek i jestem korepetytorką języka francuskiego. Korepetycji udzielam w Krakowie (województwo małopolskie), a dokładnie: Mieszkam w okolicy ronda Mogilskiego. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka francuskiego.
Lekcji udzielam u siebie w mieszkaniu ale również dojeżdżam do miejsca zamieszkania ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz wtorku, czwartku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAK×TAK×TAKTAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Gadu-Gadu:
  • Skype: Skype bravemargot1
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką IV-ego roku Filologii Romańskiej UJ. Odbyłam również dwuletni staż w Instytucie Paryskim we Francji. Podczas mojego 2-letniego pobytu we Francji miałam okazje do praktykowania języka. Doskonała znajomość j. francuskiego - certyfikat na poziomie zaawansowanym z Instytut Parisien: niveau superieur avance. Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Dysponuje bogatymi i interesuj?cymi materiałami do nauki. Proponuje prace na oryginalnych tekstach francuskich, prasowych oraz multimedialnych. Możliwość wykonywania tłumaczeń.
Posiadam duże osiągnięcia w nauczaniu dzieci.
Oferuje miłą i przyjazną atmosferę.

Następna oferta

Poprzednia oferta