Olga Tałantowska daje korepetycje z języka angielskiego w Gdyni


Gdynia: język angielski

Witam,
nazywam się Olga Tałantowska i jestem korepetytorką języka angielskiego. Korepetycji udzielam w Gdyni (województwo pomorskie), a dokładnie: ulica DÄ…browskiego, Wzgórze Świ?tego Maksymiliana, Gdynia. Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia. Mile widziane osoby dorosłe, chcące poszerzyć zakres swojej wiedzy.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka angielskiego.
Lekcji udzielam tylko u ucznia.
Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 25 PLN. Stosuję praktykę, iż każda pierwsza lekcja jest próbna, czyli nie pobieram żadnych opłat. Decyzję o dalszej współpracy pozostawiam uczniowi.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz piątku,
PnWtŚrCzPtSoNd
TAKTAKTAKTAK×TAKTAK

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon stacjonarny:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Jestem studentką IV roku Japonistyki, ale nauczam głównie języka angielskiego. Styczno?? z tym językiem mam od dziecka ze względu na rodziców i charakter ich pracy.
Od 4 lat pomagam uczniom, w różnym wieku, rozwikłać subtelno?ci języka angielskiego, a od 2 lat mam przyjemno?c naucza? również dzieci w wieku 5-10 lat.
FC zdałam w 1998 roku i ci?gle się zbieram aby zda? coś jeszcze, ale jako? nie mogę się zebra?...:-/
Zapraszam na lekcje indywidualne, w małych grupach, (pary mile widziane:-)). Lekcje mogę mie? charakter powtórkowy, przygotowujący do egzaminów ale także "wakacyjny" czyli - "co zrobić (a raczej powiedzieć) gdy obcokrajowięc zapyta nas jak dojecha? do Katowic!
Serdecznie zapraszam!

Następna oferta

Poprzednia oferta