Iwona daje korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu


Poznań: język niemiecki

Witam,
nazywam się Iwona i jestem korepetytorką języka niemieckiego. Korepetycji udzielam w Poznaniu (województwo wielkopolskie). Mogę pomóc i podzielić się wiedzą w zakresie nauczania przedszkolnego, szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Przygotowuję również uczniów do matury oraz maturzystów na studia.
Pomagam rozwiązywać zadania domowe z języka niemieckiego.
Lekcji udzielam Cena za pełną godzinę zegarową wynosi 30 PLN.
Zajęcia prowadzę w wybrane dni tygodnia, które zaznaczone są poniżej. Kolorem czerwonym zaznaczone są dni, w które nie udzielam korepetycji. Zapraszam w te dni zaznaczone na zielono, czyli oprócz poniedziałku, wtorku, środy, czwartku, piątku, soboty i niedzieli (to raczej pomyłka, bo nie możliwe, aby wszystkie dni tygodnia były wyłączone z zajęć).
PnWtŚrCzPtSoNd
×××××××

Kontakt w sprawie korepetycji

  • E-mail:
  • Telefon komórkowy:
  • Kobieta Kobieta

Dodatkowe uwagi od korepetytorki

Witam :) Zapraszam na zajęcia z języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Oferuję ciekawie prowadzone zajęcia oparte na różnorodnych materiałach dydaktycznych. Ukończyłam filologię germa?sk? i posiadam wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Przygotowuję profesjonalnie i solidnie do matury. Serdecznie zapraszam. Kontakt 502096865 Poznań, Swarzłdz i okolice

Następna oferta

Poprzednia oferta